Didmeninė prekyba žaislais - mediniai lavinamieji žaislai ir edukaciniai žaidimai.

UAB Zuja savo veiklą pradėjo 2013 metais. Įmonė importuoja įvairias didaktines priemones, lavinamuosius žaislus ir žaidimus iš kitų Europos šalių.

Esame sukaupę didelę patirtį šioje srityje, todėl galime pasiūlyti Jums tik kruopščiai atrinktus lavinamuosius žaislus ir žaidimus vaikams, kurie yra orientuoti į šių dienų vaikų vertybinių nuostatų ugdymą ir lavinimą: emocijų suvokimą ir raišką, kasdienio gyvenimo įgūdžius, fizinį aktyvumą, iniciatyvumą ir atkaklumą, savireguliaciją ir savikontrolę, meninę raišką, estetinį suvokimą, kūrybiškumą. Žaisdami vaikai lavina komunikavimo, socialinius, kūrybiškumo, pažinimo, meninius, sakytinės kalbos, estetinio suvokimo ir kitus gebėjimus bei smulkiąją motoriką.

Asortimentas pritaikytas vaikams nuo gimimo iki trejų metų ir vyresniems. Kategorijoje "vaikams pagal amžių" rasite atsakingai suskirstytus žaislus pagal vaikų amžiaus grupes.

Visi žaislai ir žaidimai yra paženklinti CE ženklu, sertifikuoti, saugūs, padengti netoksiškais dažais. Dauguma žaislų ir žaidimų pagaminti iš natūralių medžiagų.

Mes jums galime pasiūlyti aukštą kokybę, prieinamą kainą. UAB Zuja daugiausiai orientuojasi į didmeninius užsakymus bei pastovų bendradarbiavimą, todėl visada stengiamės suteikti geriausias sąlygas.

Mūsų klientai priešmokyklinės ugdymo įstaigos, vaikų dienos centrai, knygynai, elektroninės parduotuvės ir t.t.

Jūs visada galite būti mūsų partneris. Maloniai kviečiame bendradarbiauti!

Parašykite mums Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba skambinkite tel nr.: +370 678 16142, jeigu turite klausimų, pastabų, pageidavimų ar ypatingų užsakymų ir mes rasime abipusiai tinkamą bendradarbiavimo sprendimą!!!