0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Spausdinti
Domino

Domino žaidimai vaikams

Domino žaidimas lavina loginį mąstymą, dėmesio koncentraciją. Linksmi, gražūs paveiksliukai sužavės kiekvieną vaiką. Medinės detales, užapvalintais kampais malonu liesti, jos visiškai saugios Jūsų vaikui. Puikus žaidimas visai šeimai! Rekomenduojama vaikams nuo 3 metukų amžiaus.

Gamintojai, kilmės šalys: ČekijaRodoma 1 - 7 iš 7

Domino "Laukiniai gyvūnai", 3+

Medinis domino (28 detalės) su laukinių gyvūnų tikromis nuotraukomis. Gali žaisti 1-4 žaidėjai. Susideda į patogią dėžutę. Lavina smulkiąją motoriką, gyvūnų pažinimą, kalbos, socialinius, bendravimo įgūdžius.

Kodas: 989B

Kategorija: Domino

19,95 €
 
(0)
Didelis domino gyvūnai

Didelis domino su įvairiais gyvūnais. Puikus žaidimas vaikams nuo 3 metų. Moko susikaupti. Padeda išmokti skirti gyvūnus.

Kodas: 84108

Kategorija: Domino

9,99 €
 
(0)
Medinis domino "Ferma", 3+

Kokybiškas, medinis domino su smagiais paveiksliukai sužavės kiekvieną vaiką: mažylis susipažins su fermos gyvūnais, o didesni vaikučiai linksmai žais domino.

Kodas: 84038

Kategorija: Domino

8,25 €
 
(0)
Medinis domino "Transporto priemonės", 3+

Kokybiškas, medinis domino su smagiais paveiksliukai sužavės kiekvieną vaiką: mažylis susipažins įvairiomis transporto priemonėmis, o didesni vaikučiai linksmai žais domino.

Kodas: 84078

Kategorija: Domino

8,20 €
 
(0)
Mini domino "Ferma", 2 +

Kokybiškas, medinis domino su smagiais paveiksliukai sužavės kiekvieną vaiką: mažylis susipažins fermoje gyvenančiais gyvūnais, o didesni vaikučiai linksmai žais domino.

Kodas: 84181

Kategorija: Domino

4,95 €
 
(0)
Mini domino "Vandens pasaulis", 2+

Kokybiškas, medinis domino su smagiais paveiksliukai sužavės kiekvieną vaiką: mažylis susipažins su povandenio pasaulio gyvūnais, o didesni vaikučiai linksmai žais domino.

Kodas: 84183

Kategorija: Domino

4,63 €
 
(0)
Edukacinis žaidimas-domino "Gyvūnų paradas", 3-5 m.

Tai puikus, kokybiškas stalo žaidimas, lavinantis mąstymą, rankyčių-akyčių koordinaciją, bei supažindinantis vaikutį su įvairiais gyvūnais bei domino žaidimu. Galima žaisti vienam ar keliese.

Kodas: 88251

Kategorija: Domino

8,50 €
 
(0)

Rodoma 1 - 7 iš 7

Populiariausios prekės